Вишиванковий фестиваль посів І місце у всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе»

За результатами всеукраїнського відбору Демократичний Альянс був запрошений презентувати проект «Вишиванковий фестиваль» в Києві на всеукраїнському форумі благодійників «Добро починається з тебе», на якому були присутні відомі громадські діячі і благодійники. Серед них – Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, директор проектів Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» Катерина Смаглій, підприємець і громадський діяч, директор фонду анімалотерапії Маргарита Січкар, лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, президент Благодійного фонду «Приятелі дітей» Марина Криса, Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук.

Диплом переможця і сертифікат на отримання благодійної допомоги у розмірі 4 000 грн. вручила директор проектів Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» Катерина Смаглій.

Після презентації і нагородження Наталя Мажарова, голова секретаріату Вишиванкового фестивалю 2011-2012, роздала всім охочим запрошення на Вишиванковий фестиваль – 2012 і 15 прапорів, пошитих з минулорічного 20-метрового прапору, який під час фестивалю одесити урочисто підіймали Потьомкінськими сходами.

«Можна сказати, що наш фестиваль отримав найбільшу кількість теплих відгуків учасників форуму». Особливо цінно було почути від Катерини Ющенко «Я вам вдячна за те, що Ви змінюєте Одесу!» – коментує член правління Молоді Демократичного Альянсу в Одесі Наталя Мажарова.

Цього року на конкурс надійшло 302 проекти з усіх областей України.

Вишиванковий фестиваль – мультиструктуроване дійство на честь дня Незалежності України, всередині якого зосереджено близько двох десятків різноманітних акцій, забав та заходів. Проводиться Демократичним Альянсом з 2009 року.

Вишиванковий фестиваль у 2011 році набув шаленої популярності серед одеситів та гостей міста: акція «Патруль Незалежності» (прикрашання автомобілів синьо-жовтими стрічками), акція «Наша стрічка» (роздача жовто-синіх стрічок з програмою фестивалю), Ніч Української пісні, акція “Побажання Україні”, Підняття 20метрового Прапору України Потьомкінськими сходами під патріотичну музику та спів Гімну України, Пробіг велосипедистів та ролерів в жовто-синій символіці, українська дискотека з запуском в небо ліхтариків жовтого та синього кольору, концерт вихованців музичних шкіл «А я просто українка, україночка», Вишиванковий ланцюг (з 584 людей у вииванках) від пам’ятника Дюку де Ришельє до Чорного моря, вистава від одеської команди танцювального шоу «МАЙДАНС», Чемпіонат з швидкісного поїдання вареників серед дорослих та дітей, підняття у небо на повітряних кульках Великого прапору України, українські вечорниці в одеському арт-клубі «Шкаф» з виступом аутентичних виконавців.

Команда Демократичного Альянсу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *