Молодь підтримує благодійність

У виставковій залі культурно-просвітницького центру представлено 30 картин з приватної колекції Н. В. Дубрової та її чоловіка Олександра. Збиралася ця вишукана колекція близько 13 років.

Наталія Дуброва, під патронатом якої й відбувається подія, дізнавшись про існування у Ковелі інтернатної групи у ДНЗ №6, вирішила допомогти дітям, позбавленим батьківської опіки. Кошти, зібрані під час діяльності експозиції, будуть спрямовані на підтримку вихованців дошкільного закладу.

«Метою такої неординарної акції є бажання показати дітям, що їх теж люблять, дати їм зрозуміти, що вони не покинуті, не забуті. А організація виставки – це лише одна із можливостей засвідчити свою любов і підтримку тим, хто через певні життєві обставини цього позбавлений. Особливо, якщо йдеться про маленьких ковельчан, які найбільше потребують уваги і турботи дорослих» – розповіла у своєму виступі організатор виставки Наталія Дуброва.

На благодійній виставці представлені роботи українських художників: Роберта Брагінського, Сергія Піскунова, Олексія Болотова, Володимира Дудника, Олексія Черкасова, Олександра Углова, Бориса Раденка, Олексія Черноп’ятова. Доробки цих відомих широкому загалу постатей зберігаються в музеях України та за кордоном, а також в приватних колекціях справжніх поціновувачів мистецтва. Автором найбільшої кількості робіт є самодіяльний художник Сергій Піскунов. Незважаючи на його молодий вік – 23 роки, його роботи високо оцінені знаними майстрами пензля. Досить цікавим є світосприйняття в художника із Запоріжжя Олександра Углова, чиї роботи зберігаються в приватних колекціонерів 15-ти країн. Його полотна «Місто наступає» і «Незламний» вражають своєю майстерністю, емоційним навантаженням.

В цікавому стилі реалістично-філософського символізму працює Володимир Дудник з міста Ізмаїла Одеської області. Свої картини майстер представляв на багатьох всеукраїнських та міжнародних виставках і конкурсах. Роберт Брагінський представляє династію художників. Основний напрямок його робіт – пейзажі. На благодійній виставці представлена серія його картин «Париж» за мотивами великого французького художника Леона Кортеса.

«Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу Добра, треба розпочати його творити самому» – зазначив голова Ковельської міської МГО «МР» Юрій Кондратович – «мені дуже імпонують такі люди як сьогоднішні організатори Наталія та Олександр, люди яким не байдужа доля наших дітей. У нашому місті це перша подібна благодійна виставка, яка організована на такому високому рівні. Я сподіваюся, що подібні заходи стануть у нас гарною тенденцією, а ми – молодь, зі своєї сторони і надалі будемо підтримувати таку гарну справу, як благодійність.»

Експозицію творів мистецтва сучасних українських майстрів можна оглянути у виставковій залі культурно-просвітницького центру м. Ковеля до 25 серпня. Водночас кожен може долучитися до благодійності – збір коштів для вихованців інтернатної групи ДНЗ №6 триває.

Волинські новини. Юрій Кондратович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *