В Ужгороді відбувся «Вечір доброти»

Саме під таким гаслом пройшов «Вечір доброти» в СЦД «Ювентус», мета якого — долучити волонтерів та підтримати проект «Забезпечення сталості концепції приятелів» .

Благодійна подія пройшла під патронажем Ужгородського національного університету за ініціативи кафедри соціології та соціальної роботи факультету суспільних наук, зокрема доцента кафедри Зіти Баторі –Тарці.

Також до організації долучились і студенти-волонтери, що є й учасниками благодійного проекту. Модель «приятелі» сприяє соціальній інтеграції дітей та молоді із обмеженими можливостями у чотирьох областях України – Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Чернівецький. Загалом програма виконується у Сербії, Чорногорії та Україні за фінансової підтримки фонду «Скан» та Мережі нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи.

Волонтер обирає собі друга, приятеля з особливими потребами і допомагає йому орієнтуватися в навколишньому світі, вчить як поводити себе в повсякденних, ординарних обставинах, які трапляються з кожним із нас, та що вдіяти, якщо виникають певні складнощі, нестандартні ситуації.

Такий проект допомагає здобути підтримку, якої неповносправним дітям і підліткам так не вистачає в притулках та виховних закладах, здобути навички життя в суспільстві, стати його повноцінним членом. Благодійний фонд “Проекта ТАЧ ”, зокрема, опікується дітьми Часлівецької школи-інтернат, випускниками інтернатів, дітьми з благодійного фонду ”Нова Сімя”(Ужгород), дітьми медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя” та дітьми переважно ромської національності з ЗОШ №14.

Благодійний вечір мав не тільки інформаційний характер, а й розважальний: проходили майстер-класи з кераміки та пластику, квіллінгу, танців, декупажу та виготовлення листівок.

Закарпатський інформаційно-діловий портал «Мукачево.net», Галина Михайлова, Еліна Андрусь, студентки відділення журналістики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *